چاقوی سر آشپز آرکولینا 20سانتی جدید

قیمت: ۵۹۰٬۰۰۰ تومان
کد محصول:  
AK-1801
این چاقو ابزاری مفید برای هر آشپز است و به صورت چند منظوره طراحی شده است و می توان از آن در تهیه انواع غذاها از قبیل خرد کردن انواع میوه, سبزیجات, گوشت, مرغ و ماهی استفاده کرد.

استیل با کیفیت بالا: در طراحی هوشمندانه چاقوهای آرکولینا از استیل با کیفیت آلمانی استفاده شده که همین باعث ماندگاری تیزی و ضد زنگ بودن آن شده است.
طراحی چکش خورده تیغه: تیغه چکش خورده چاقو  نه تنها ظاهر بسیار منحصر به فردی به آن داده بلکه باعث شده که هیچ موادی در حین کار به چاقو نچسبد.
دسته از جنس چوب طبیعی اش: چوب اش یا همان زبان گنجشک به جهت ویژگی های بسیاری که دارد یکی از گونه های چوبی است که در ساخت و ساز  بسیار مورد توجه طراحان  می باشد. درخت اش دارای چوبی از گونه سخت است که دارای استحکام خوبی بوده به همین جهت کاربردهای زیادی دارد. این مزیت باعث می شود که در وسایلی که نیاز به مقاومت در برابر فشار و وزن است از آن استفاده شود. استقاده از این چوب در طراحی دسته چاقو، به علت دوام فوق العاده و ظاهر زیبای آن بسیار ایده آل است.
یک تکه بودن تیغه و تکیه گاه چاقو: جهت تعادل کامل در حین کار و دقت در استفاده، تکیه گاه چاقو (محل اتصال تیغه با دسته) به صورت یک تکه آهنگری شده است.

توضیحات:

چاقو های مجموعه Arculina  با دسته های زیبای چوبی و تیغه های استیل آلمانی با الهام از طبیعت طراحی شده اند.  تیغه هر چاقو به شکل سنتی چکش کاری شده که نه تنها ظاهر بسیار منحصر به فردی به آن داده بلکه باعث می شود که هیچ موادی در حین کار به چاقو نچسبد.
چوب اش یا زبان گنجشک یک نوع چوب بسیار با دوام است و قرن هاست که در صنایع دستی از آن استفاده می شود و برای طراحی یک چاقوی کاربردی و زیبا بسیار عالی می باشد و از نظر ارگونومی نیز احساس بسیار خوشایندی در دستان شما دارد.
 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.