بخارشو کارشر SC4 EASY FIX 

کد محصول:  
SC4 EASY FIX

SC۴ Easy Fix یک بخارشو از نسل جدید است. این دستگاه با مخزن متحرک آب قادر است به طور مداوم بخاری بی نقص برای پاکیزگی بدون نیاز به مواد شیمیایی را فراهم کند و این تنها ۴ دقیقه زمان می برد.
مزایای این بخارشو طراحی مدرن ,  استفاده آسان و مصرف انرژی پایین است. مخزن آب ۰.۸ لیتری آن می تواند به طور مداوم پر شود بدون آنکه خللی در کار شما وارد کند. با فشار بخار ۳.۵ بار و قدرت ۲۰۰۰ وات,  این دستگاه یک پاکیزگی بی نقص را به شما هدیه می کند.
طراحی جدید پاروویی کف این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا بدون دخالت دست، قابلیت تعویض حوله آلوده را دارا باشد. حوله نظافت کف بصورت چسبی زیر پاروویی جدید قرار می گیرد و بسیار راحت قابل تعویض می باشد. پاروویی جدید مجهز به زانویی چهار جهته می باشد تا نظافت سطوح دور از دسترس نیز فراهم گردد.
سطوح چسبناک وروغنی و دیگر سطوح سخت در حمام , آشپزخانه و دیگر جاها را می تواند بسیار سریع و راحت و بدون آسیب به محیط زیست تمیز کند. SC۴ کابین حمام, شیشه, شیر آلات, کاشی ها,  شیار سرامیک وانواع سطوح را براحتی تمیز می کند.
نکات کاربردی که در این بخارشو به آن توجه شده است عبارتند از: کنترل آسان, مخزن آب متحرک, چرخ های بزرگتر برای مانور راحتر دستگاه, محفظه مجزا برای کابل و محفظه جداگانه لوازم جانبی روی دستگاه.
 

اطلاعات فنی :

ولتاژ: ۲۴۰-۲۲۰ ولت
فرکانس: ۶۰-۵۰ هرتز
توان: ۲۰۰۰ وات
ماکزیمم فشار بخار: ۳.۵ بار
زمان تولید بخار: ۴ دقیقه
ظرفیت مخزن اصلی: ۰.۵ لیتر
ظرفیت مخزن ثانوی: ۰.۸ لیتر
طول کابل: ۴ متر
وزن بدون لوازم جانبی: ۱.۴ کیلوگرم

تجهیزات :

پارویی کف جدید Easy Fix
قفل کودک
درپوش ایمن
کنترل میزان بخار ( روی دستگیره )
سیستم ۲ مخزنه آب
شلنگ بخار ثابت ۲ متر
سری بخار درزها و شیارها
سری بخار دستی
برس گرد
حوله مخصوص نظافت
قرص جرم گیر


 
فرم درخواست
لطفا برای مشاوره خرید و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.